Av. Arabulucu Hakan YILDIRIMOĞLU
(LLM) Yönetici Ortak

Ankara’da doğan Hakan Yıldırımoğlu, TED Ankara Koleji’ni takiben Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirmiştir. İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Endüstri İlişkileri ve İnsan Kaynakları alanında “Avrupa Birliği ve Türkiye’de Mukayeseli Grev Yasakları” konulu tezi ile yüksek lisansını tamamlamıştır.

Devamı

Av. Nuri Gökhan YILDIRIMOĞLU
Kurucu Ortak

Nevşehir’de doğan Nuri Gökhan Yıldırımoğlu, Ankara Gazi Lisesi’ni takiben Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirmiştir. Askerlik hizmetini tamamlamış ve 1973 yılında YILDIRIMOĞLU HUKUK BÜROSU’nun temelini atmıştır.

Devamı
İletişim Formu Bizimle iletişime geçmek için lütfen
formu eksiksiz doldurun.

Seba Ofis Bulvar Ayazağa Mah. Mimar Sinan Sok. No:21 C Blok 5. Kat D.40
Sarıyer - İstanbul 34396
Türkiye

Tel. : +90 212 356 17 00/01/02
+90 212 356 17 03
[email protected]

© 2017 Copyright Yıldırımoğlu Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu | All Rights Reserved

Hukuki Uyarı

Bu sitede paylaşılan bilgiler, Türkiye Barolar Birliği’nin meslek kuralları ve 1136 sayılı Avukatlık Kanunu uyarınca yalnızca bilgilendirme amaçlı olup,reklam, teklif, hukuki öneri veya danışmanlık teşkil etmez. Sitede sunulan bilgilerden ve ziyaretçilerin bu internet sitesinde verilen bilgilere dayanarak gerçekleştirecekleri işlem ve eylemlerden sorumluluk kabul edilmemektedir.
Bu sitede paylaşılan bilgiler, büronun logosu ve sair veriler YILDIRIMOĞLU HUKUK VE ARABULUCULUK BÜROSU’na ait olup, büronun yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır. Bu siteyi ziyaret etmekle, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız.