Hakkımızda

YILDIRIMOĞLU HUKUK BÜROSU 1973 yılında Av. Nuri Gökhan YILDIRIMOĞLU tarafından kurulmuş olup bugün ikinci kuşak hukukçu olan Av. Arabulucu Hakan Yıldırımoğlu tarafından yönetilmektedir.

 

"İş Hukuku", "Ticaret Hukuku", "Sendikal İlişkiler", "Toplu İş Sözleşmesi", "Endüstri İlişkileri", "Milletlerararası Ticaret Hukuku" başta olmak üzere hukukun her alanında, gerçek ve tüzel kişi müvekkillere hukuki danışmanlık, avukatlık ve arabuluculuk hizmeti verilmekte; 10 farklı işkolundaki (metal, bankacılık, tekstil, cam, kağıt, petrol ve kimya, maden, deniz taşımacılığı, gemi inşa, gıda) geçmiş deneyimimizle işçi sendikalarıyla işyeri/işletme/grup düzeyinde toplu iş sözleşmesi müzakereleri yürütülmekte, müvekkiller mahkemelerde, icra dairelerinde, kamu kurumlarında ve karşılıklı ihtilaflarda temsil edilmektedir.

 

Profesyonel ve dinamik ekibi, teknolojik altyapısı, bilgi ve tecrübesiyle YILDIRIMOĞLU HUKUK VE ARABULUCULUK BÜROSU, müvekkillerinin her türlü hukuki ihtiyacına cevap verebilecek donanıma sahiptir.

 

YILDIRIMOĞLU HUKUK VE ARABULUCULUK BÜROSU, Türkçe ve İngilizce dillerinde hukuki hizmet verebilmektedir. Türkiye’de İstanbul dışında Ankara, İzmir, Antalya ve Denizli başta olmak üzere birçok hukuk bürosu ve dünyanın birçok ülkesinde alanında uzman olan hukuk büroları ile işbirliği içindedir.

İletişim Formu Bizimle iletişime geçmek için lütfen
formu eksiksiz doldurun.

Seba Ofis Bulvar Ayazağa Mah. Mimar Sinan Sok. No:21 C Blok 5. Kat D.40
Sarıyer - İstanbul 34396
Türkiye

Tel. : +90 212 356 17 00/01/02
+90 212 356 17 03
[email protected]

© 2017 Copyright Yıldırımoğlu Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu | All Rights Reserved

Hukuki Uyarı

Bu sitede paylaşılan bilgiler, Türkiye Barolar Birliği’nin meslek kuralları ve 1136 sayılı Avukatlık Kanunu uyarınca yalnızca bilgilendirme amaçlı olup,reklam, teklif, hukuki öneri veya danışmanlık teşkil etmez. Sitede sunulan bilgilerden ve ziyaretçilerin bu internet sitesinde verilen bilgilere dayanarak gerçekleştirecekleri işlem ve eylemlerden sorumluluk kabul edilmemektedir.
Bu sitede paylaşılan bilgiler, büronun logosu ve sair veriler YILDIRIMOĞLU HUKUK VE ARABULUCULUK BÜROSU’na ait olup, büronun yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır. Bu siteyi ziyaret etmekle, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız.