Av. Nuri Gökhan YILDIRIMOĞLU - Kurucu Ortak
Nevşehir’de doğan Nuri Gökhan Yıldırımoğlu, Ankara Gazi Lisesi’ni takiben Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirmiştir. Askerlik hizmetini tamamlamış ve 1973 yılında YILDIRIMOĞLU HUKUK BÜROSU’nun temelini atmıştır.

1973 yılından bu yana başta Aile Hukuku, Ceza Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, Gayrımenkul Hukuku ve Şirketler Hukuku alanında olmak üzere bir çok davayı ilk derece mahkemeleri ile Yargıtay ve Danıştay’da takip etmiş, pek çok ihtilafı müvekkillerinin lehine olacak şekilde neticelendirmiştir.
İletişim Formu Bizimle iletişime geçmek için lütfen
formu eksiksiz doldurun.

Seba Ofis Bulvar Ayazağa Mah. Mimar Sinan Sok. No:21 C Blok 5. Kat D.40
Sarıyer - İstanbul 34396
Türkiye

Tel. : +90 212 356 17 00/01/02
+90 212 356 17 03
[email protected]

© 2017 Copyright Yıldırımoğlu Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu | All Rights Reserved

Hukuki Uyarı

Bu sitede paylaşılan bilgiler, Türkiye Barolar Birliği’nin meslek kuralları ve 1136 sayılı Avukatlık Kanunu uyarınca yalnızca bilgilendirme amaçlı olup,reklam, teklif, hukuki öneri veya danışmanlık teşkil etmez. Sitede sunulan bilgilerden ve ziyaretçilerin bu internet sitesinde verilen bilgilere dayanarak gerçekleştirecekleri işlem ve eylemlerden sorumluluk kabul edilmemektedir.
Bu sitede paylaşılan bilgiler, büronun logosu ve sair veriler YILDIRIMOĞLU HUKUK VE ARABULUCULUK BÜROSU’na ait olup, büronun yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır. Bu siteyi ziyaret etmekle, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız.